Letní nabídka

Kdo jsme? Společnost Outdoor Development s.r.o. se specializuje na přípravu letních rozvojových a poznávacích programů. Z našich akcí si každý něco odnese, klient jako firma i jako individuální účastník.
Co nabízíme? Letní aktivity jsme rozdělili do třech základních oblastí. Zakázkové akce v podobě firemních nebo vzdělávacích programů jsou připravovány na klíč a výhradně individuálně pro dané potřeby klienta. Jen tak jsme schopni zajistit potřebné výstupy pro budoucí spolupráci. Aktivity ve Švýcarsku realizujeme s partnerskou organizací My Guide.

Aktuality

 
Přehled aktualit »
 
 

Firemní akce a teambuilding

    Teambulding Efektivita práce zaměstnanců a pracovních týmů je přímo úměrná vztahům a atmosféře na pracovišti. Proto je důležité tmelit kolektiv i v neformálním prostředí, ve kterém máme čas řešit případné nedostatky nebo individuální problémy, případně jen předejít problémům budoucím. My vás nejen stmelíme, ale také něco naučíme! Více o firemních akcích a teambuildingu » Méně o firemních akcích a teambuildingu »

Vzdělávání

    Vzdělávání Vzdělávací programy jsou v našem pojetí spojeny především s interaktivní formou a praktickými nácviky situací. Pro efektivní práci je mnohem důležitější než něco vědět umět to správně využívat. Přednášky profesionálů jsou tak velmi atraktivní. Více o vzdělávání » Méně o vzdělávání »

Švýcarsko a luxusní balíčky

    Rozvojové programy Pro nejnáročnější klienty nabízíme programy s nejvyšším standardem ve Švýcarsku. Zajistíme vám akci v některém z luxusních hotelů těch nejkrásnějších švýcarských středisek. Připravíme vám doprovodný program přesně dle vašich požadavků a očekávání. Více o Švýcarsku a luxusních balíčkách » Méně o Švýcarsku a luxusních balíčkách »
 
 

Firemní akce a teambuilding

Teambuilding
Připravíme akci podle vašich požadavků a zajistíme teambuildingový, rozvojový nebo jen doprovodný program. Díky naší široké databázi ubytovacích zařízení vám pomůžeme i s výběrem vhodné lokality. Specializujeme se především na 1-3 denní akce pro skupiny do 60 osob s ubytováním ve středních a luxusnějších zařízeních.
Příklady situací a úkolů, které bychom mohli společně vyřešit: Firemních akce a teambuilding
Kontaktovat
 

Vzdělávání

Vzdělávání
V podstatě těmito akcemi realizujeme tzv. „Indoorový outdoor“. Spolupracujeme výhradně s profesionály z řad vysokoškolských profesorů nebo velmi zkušenými lektory z praxe. Tato forma vzdělávání vám přinese nejen nové vědomosti, ale především vás naučí vědomosti používat v konkrétních situacích. Tyto akce připravujeme pro menší skupiny do 20 lidí, ve větším počtu je kombinujeme s outdoorovými aktivitami.
Příklady situací a úkolů, které bychom mohli společně vyřešit: Vzdělávání
Kontaktovat
 

Švýcarsko a luxusní balíčky

Švýcarsko a luxusní balíčky
Naše standardní služba zimní nabídky má i letní podobu. Dlouholeté zkušenosti na švýcarském trhu vedly k partnerství se společností My Guide, která se specializuje na programy ve Švýcarsku pro zahraniční klienty. Zajišťujeme jedno i vícedenní semináře, školení, indoorové i outdoorové programy, návštěvu zajímavých míst nebo přípravu nestandardních zážitků, a to ve standardní nabídce My Guide nebo jako zakázkovou akci na míru.
Příklady situací a úkolů, které bychom mohli společně vyřešit: Švýcarsko a luxusní balíčky
Kontaktovat
 

Naši lektoři

Ing. Petr Vališ

Petr Vališ
Zajišťuji přípravu a organizaci balíčků a zakázkových akcí. Jsem koordinátorem projektů naší společnosti. Moje práce je mi největším koníčkem.

Bc. Alena Mejsnarová

Alena Mejsnarová
Pečuji o naši společnost a pomáhám s přípravou všech aktivit. Mým úkolem je zajistit správný průběh všech naplánovaných činností. Pozitivní feedback je mým motorem.

Prof. PhDr. Alena Vališová, CSc.

Alena Vališová
Po odborné pedagogicko-psychologické stránce garantuji všechny plánované projekty. Mým úkolem je rozvíjení tvůrčí atmosféry našeho týmu a bezpečnost účastníků.
 

M

Kontakt

Outdoor Development s.r.o.
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8
Společnost je zapsána v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, číslo vložky 170434
  • IČ: 24740861
  • DIČ: CZ24740861
  • Bankovní spojení: 2400135990/2010

Sekretariát

  • Tel.: +420 777 199 588
  • E-mail: office@outdoordevelopment.cz

Naši partneři

Nux s.r.o. Bezpečné hory My-guide Czech ski test Myskischool