Zimní nabídka

Kdo jsme? Společnost Outdoor Development s.r.o. se specializuje na zimní projekty a zakázkové akce. Tým našich partnerů a spolupracovníků se pyšní nejvyššími kvalifikacemi a dlouholetými zkušenostmi z celého světa.
Co nabízíme? Zimní aktivity máme rozdělené do čtyř základních okruhů. Ve většině našich projektů a zakázek se ovšem tyto činnosti prolínají a těžíme tak z komplexních balíčků a akcí na klíč. Produkční činnost se věnuje především tvorbě reklamy a propagace se zimní tématikou. Na tuzemském trhu se snažíme především předat naše bohaté zkušenosti ze zahraničí.

Aktuality

 
Přehled aktualit »
 
 

Sportovní management

    Obrázek
Klíčové činnosti v této oblasti jsou organizace sportovních akcí a manažerské zastoupení vrcholových sportovců. Tyto aktivity jsou založeny na zkušenostech ze zimních sportů a akcích na sněhu, stejně jako perfektní znalosti tohoto prostředí. Více o sportovním managementu » Méně o sportovním managementu »

Kurzy a firemní akce

    Obrázek
Zimní firemní akce jsou především o bezpečnosti účastníků a pestrém programu s využitím nabídky českých i zahraničních lyžařských středisek. Nabízíme přípravu akce nebo kurzu na klíč s pořadatelským týmem složeným z kvalifikovaných a zkušených lektorů.  Více o kurzech a firemních akcích » Méně o kurzech a firemních akcích »
 
 

Sportovní management

Obrázek
Podporujeme české sportovce, především se jim snažíme vytvořit dokonalé zázemí pro dosahování co nejlepších výkonů. Specializujeme se na sjezdové lyžování, jednou z našich předních svěřenkyň je Kateřina Pauláthová.
Zimní sportovní akce skrývají úskalí, která vyžadují zkušenosti a flexibilitu pro nečekané situace. Při naší činnosti se věnujeme důkladnému plánování a přípravě s největší pečlivostí. Bezpečnost účastníků je samozřejmostí, sami jsme proto založili projekt Bezpečné hory.
Specializujeme se na závodní sjezdové lyžování, naše činnost se ovšem v roce 2011 rozšířila i do dalších disciplín zimních sportů.
Kontaktovat
 

Kurzy a firemní akce

Obrázek
Několikrát za zimu pořádáme velké akce pro širokou veřejnost. Informace o těchto aktivitách najdete na Bezpečných horách nebo Českém lyžařském testu. Specializované kurzy vedou vždy profesionálové v dané oblasti.
Firemní akce připravujeme podle představ a požadavků zákazníka, vzhledem ke garanci sněhových podmínek většinou v zahraničí. Tyto akce jsou většinou vícedenní a v programu najdete různé lyžařské nebo „sněhové“ disciplíny. Naprostou prioritou je bezpečnost účastníků, a proto součástí akcí jsou i různé vzdělávací moduly.
Příklady aktivit, které pro vás můžeme připravit: Kurzy a firemní akce
Kontaktovat
 

Výuka lyžování a instruktoři

    Obrázek
Zajišťujeme lyžařské, snowboardové nebo telemarkové instruktory pro vaše privátní nebo firemní akce. Umíme zprostředkovat i heliskiing nebo freeridové kurzy, to vše se školenými profesionály s nejvyššími licencemi. Více o výuce lyžování a instruktorech » Méně o výuce lyžování a instruktorech »

Filmová produkce

    Obrázek
Natočení a výroba filmu v zimním prostředí si vyžadují velmi dobré zkušenosti. My jsme již natočili několik filmů a reklam do českých i zahraničních televizí. Připravíme audiovizuální dílo i pro vás s organizací veškerého zázemí, realizace i postprodukce. Více o filmové produkci » Méně o filmové produkci »
 
 

Výuka lyžování a instruktoři

Obrázek
Je důležité si uvědomit, že skvělý lyžař ještě nemusí být skvělý učitel. Na našich akcích se ovšem snažíme tyto dvě schopnosti maximálně propojovat. Spolupracujeme výhradně s instruktory nejvyšších licencí a s dlouholetými zkušenostmi. Zajistíme vám na zakázku výuku lyžování kdekoli v Evropě i na světě, a to v požadovaném jazyce.
Již několik let učíme lyžovat na školních kurzech v Itálii, pořádáme privátní výuku lyžování pro skupiny nebo vytváříme metodické materiály o správném přístupu instruktorů. K výuce používáme nejmodernějších materiálů a zakládáme si především na bezpečnosti klientů. Známe většinu alpských lyžařských středisek, proto přesně víme, která oblast nebo který svah je určený právě pro vás.
Specializujeme se na privátní výuku lyžování ve Švýcarsku, zakázkové a firemní akce v Rakousku nebo školní výcvikové kurzy v Itálii. Náš tým pracuje ve všech evropských jazycích a ve všech alpských zemích.
Kontaktovat
 

Filmová produkce

Obrázek
Vlastní zkušenosti nás donutily vytvořit tento vlastní produkt a zajistit si tak kvalitní výstupy pro naší filmovou tvorbu. Po úspěších našeho prvního filmu Bezpečné sjezdovky na několika festivalech, především světové finále FICTS v Miláně, se reference na nás rychle rozšířily, a tím jsme začali zajišťovat i komplexní filmovou produkci.
Specializujeme se na tématiku zimy, zimních sportů a obecně zimního prostředí. Máme profesionální kameramany s bohatými zkušenostmi z natáčení na sněhu, závodní lyžaře i postprodukční tým pro střihové práce. Z naší tvorby jsou nejznámější především filmy projektu Bezpečné hory nebo několik zahraničních reklam na lyžařské oblečení a zimní střediska.
Kontaktovat
 

Naši lektoři

Ing. Petr Vališ

Petr Vališ
Zajišťuji přípravu a organizaci balíčků a zakázkových akcí. Jsem koordinátorem projektů naší společnosti. Moje práce je mi největším koníčkem.

Bc. Alena Mejsnarová

Alena Mejsnarová
Pečuji o naši společnost a pomáhám s přípravou všech aktivit. Mým úkolem je zajistit správný průběh všech naplánovaných činností. Pozitivní feedback je mým motorem.

Prof. PhDr. Alena Vališová, CSc.

Alena Vališová
Po odborné pedagogicko-psychologické stránce garantuji všechny plánované projekty. Mým úkolem je rozvíjení tvůrčí atmosféry našeho týmu a bezpečnost účastníků.

Reference

Naše práce je založena na dlouhodobé spolupráci a koncepčním přístupu. Množství realizovaných kurzů nebo počty účastníků pro nás nejsou zárukou kvalitně připravené akce. Nebudeme tedy uvádět dlouhé seznamy našich klientů a partnerů, ale představíme vám konkrétní realizované akce a zkušenosti účastníků .
Vážíme si našich spokojených účastníků a těšíme se na další společné akce!
 

Kontakt

Outdoor Development s.r.o.
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8
Společnost je zapsána v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, číslo vložky 170434
  • IČ: 24740861
  • DIČ: CZ24740861
  • Bankovní spojení: 2400135990/2010

Sekretariát

  • Tel.: +420 777 199 588
  • E-mail: office@outdoordevelopment.cz

Naši partneři

Nux s.r.o. Bezpečné hory My-guide Czech ski test Myskischool